




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс для геймпадов Xbox/ Xbox One/ PS3/ PS4/ PS5/ Switch Pro
Універсальний кейс для геймпада EVA з ручкою це чудовий захист геймпада в подорожах. М'яке внутрішнє наповнення захищає від подряпин, ударів та падінь. Чохол закривається на блискавку із замками з двох сторін, завдяки чому попадання вологи та сміття на поверхню геймпада мінімізовано. На чорній тканині не залишається плям і відбитків пальців.
Особливості:
-
Не стирається з часом
-
Приємна тактильно
-
Не збирає пил
-
Водонепроникна
Сумісний з геймпадами:
-
Xbox/ one
-
Sony PS3
-
Sony PS4
-
Sony PS5
-
Nintendo Switch Pro
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Data Frog |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол для джойстика |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 160*130*75 |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Чохол для геймпада кейс Data Frog для Xbox Nintendo Sony PS3, 4, 5 |
- Ціна: 390 ₴



